Güvenlik Ve Yedekleme

Firewall

Fortinet güvenlik duvarı, aşağıdakileri sağlayan gerçek bir siber güvenlik platformu sunarak kuruluşların dijital inovasyon sonuçlarına ödün vermeden ulaşmasını sağlar:

Riski daha iyi yönetmek için tüm dijital saldırı yüzeyinin geniş görünürlüğü ve korunması

Yönetim karmaşıklığını azaltan ve tehdit istihbaratını paylaşan entegre çözümler

Hızlı ve verimli operasyonlar için Al güdümlü güvenlik ile otomatik kendi kendini iyileştiren ağlar

Berqnet, dünyanın en kolay kurulabilen ve yönetilen firewall cihazıdır.Her ölçekteki işletmenin siber güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretme amacıyla 2013 yılında kurulan Logo Siber Güvenlik, %100 yerli AR-GE ekibi tarafından geliştirilen Berqnet Firewall ürün ailesi ile içinde bulunduğu pazarın ihtiyaçlarını yakından takip ederek esnek, çevik ve kararlı ilerleyişine devam etmektedir.

 

Virüs Paketleri

Üstün uzmanlık ve gelişmiş makine öğrenimi ile dijital yaşamınızın tüm yönlerini koruyun. Windows, macOS ve Android cihazları korur.

Hem küçük hem de orta ve büyük işletmeler için.

Bilgisayarınızın ve mobil cihazlarınızın performansından ödün vermeden güvenli ve gizli bir İnternet deneyiminin keyfini çıkarın.

koruma şunları içerir:

Aile

Küçük İşletme: 5-50 çalışan

Orta ölçekli işletme: 51-999 çalışan

Büyük ölçekli işletme: 1000’den fazla çalışan.

Yedekleme Ürünleri

veeam

Veeam, Modern Veri Koruma sunan yedekleme, kurtarma ve veri yönetimi çözümlerinde liderdir. Bulut, sanal, fiziksel, SaaS ve Kubernetes ortamları için tek bir platform sunuyoruz. Sektörün en basit, esnek, güvenilir ve güçlü platformunu sunarak müşterilerimize uygulama ve verilerinin hem koruma altında hem de daima kesintisiz erişilebilir olduğu konusunda güvence veriyoruz.

Carbonite, girişimciler, müteahhitler ve diğer bağımsız profesyoneller için tasarlanmış bir veri yedekleme çözümüdür. Kurulumu ve kullanımı kolaydır.

Dosyaları sunucularda, harici depolama aygıtlarında ve 25 adede kadar bilgisayar ve daha fazlasını koruyun.

Fidye yazılımının bulaştığı bilgisayarlar için fidye ödemeden kolay dosya kurtarma

Güvenli, web tabanlı bir kontrol paneli aracılığıyla herhangi bir cihazdan çevrimiçi yedeklemeleri izleyin ve dosyalara erişin

Kayıt tutma vb. için kritik belgeleri koruyun.

Lisanslar

Üretkenlik, bağlantı ve güvenlik için güçlü uygulamalarla her zaman bir adım öndesiniz.